lektorem

Lektørem | Dánský model

Vyzkoušejte si roli lektora, přednášejícího nebo organizátora aktivit a přispějte do programu Centra Elpida. Každý umí nebo zná něco, co může předat druhým. A platí to i naopak, každý se může od všech ostatních učit a čerpat novou inspiraci. Dánský model vytváří podmínky pro předávání a sdílení životních, profesních nebo zájmových zkušeností v přívětivém prostředí Elpidy. Staňte se součástí a získejte nejen nové přátele, ale i příležitost dále se rozvíjet. Dlouhodobým přispěvatelům nabídneme školení v lektorských dovednostech.

Jak to funguje?

Od nápadu po realizaci vaší akce je vám k dispozici koordinátorka, od které dostanete veškerou podporu. Po úvodním setkání začnete akci společně plánovat, pomůže vám s výběrem tématu i přípravou setkání. Vaši akci zařadí do našeho programu.

Jak se můžete přihlásit?

Ozvěte se nám na danskymodel@elpida.cz nebo ještě lépe, napište rovnou koordinátorkám za jednotlivé pobočky (Bělidlo: Zuzana Rieger Kutina - zuzana.rieger@elpida.cz, Přístav: Maja Janeček - maja.janecek@elpida.cz). Koordinátorka si s Vámi domluví nezávaznou úvodní schůzku, kde se s projektem seznámíte do větší hloubky a proberete možnosti Vašeho zapojení.

Chcete mít přehled o tom, co se v projektu Dánský model právě děje?

Přihlaste se k odběru newsletteru “Novinky klubu přátel Dánského modelu”.

Dokumenty

Tento projekt je inspirován tzv. centry aktivit v Dánsku, kde senioři v rámci svého dobrovolnického zapojení organizují aktivity pro ostatní seniory.  Projekt je podpořen z programu Erasmus+ v rámci fondů EU.

David Drvota

Pro více informací se ozvěte Davidovi

David Drvota

Mangaer provozu Centrum ELpida

M: 700 030 607

E: david.drvota@elpida.cz

SOuvisející novinky

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #