Seznamte se s ELbotem, novým rezervačním systémem

15. 8. 2022

Pokud patříte mezi naše klienty, už jste o něm určitě slyšeli. Pokud se ale teprve zajímáte o to, jak to u nás funguje nebo vás jen zajímá, co je v Elpidě nového, rádi bychom vám někoho představili. Teda něco. Jedná se o náš nový systém pro vypisování a přihlašování ke kurzům, zvaný ELbot, který našim klientům umožní připojit se přímo ze stránek Elpidy do online výuky. Dále v rámci svého kurzu budou mít přístup k materiálům z lekce a především stručný zápis z probrané látky a domácí úkol. Ke všem novinkám včas vydáme manuál, pořádáme semináře a k dispozici je technická podpora.

Aktuálně jsme spustili klientské stránky Moje Elpida. Tady se každý pod svým profilem může přihlašovat do kurzů. Uvidí zde přehled, na které kurzy je přihlášen, může si zkontrolovat stav svého konta i platit kurzy online.

Aby byl přechod na novou platformu co nejsnazší, připravili jsme pro naše klienty semináře zdarma naživo i on-line. Dozví se, jak s profilem v Mojí Elpidě pracovat.

Co nám to přinese?

  • Přihlášky – rezervace platí pouze 10 dní, během kterých je nutné uhradit kurzovné. Uhrazením se přihláška stane závaznou. V opačném případě je rezervace pro 10 dnech stornována.

  • Platby převodem – nově mají obě pobočky společné číslo účtu 2838425001/5500 a každá platba má svůj unikátní variabilní symbol, který ELbot zašle e-mailem po přihlášení nebo jej zájemci sdělí koordinátorky studijního oddělení. Při platbě převodem je potřeba symbol uvádět.

  • Kredit – sjednocujeme kredit, který byl dosud evidován pro každou pobočku zvlášť. Kredity lze čerpat na kterékoliv pobočce, na Bělidle i v Přístavu. Platnost kreditu jsou tři měsíce.

  • Náhradníci – v sekci Moje Elpida se lze přihlásit i odhlásit přes internet z pohodlí domova.

Studijní materiály, domácí úkoly – i když lekci vynecháte, stále budete v obraze. Lektoři mají možnost ke každé lekci nahrát materiály i doplnit učivo, které se v lekci probíralo a také vložit zadání domácího úkolu.

Potřebujete poradit?

Moje Elpida HELP

každou středu 14:15–15:15 Na Bělidle | každé pondělí 13:00–14:00 v Přístavu 7 Pomůžeme Vám s registrací nebo jen vysvětlíme ovládání.
Dotazy zobecníme a vysvětlíme všem.

Semináře „Moje Elpida se představuje“

Aktuální termíny najdete v programu nebo Vám je sdělí studijní oddělení. V našem semináři Vás naučíme využívat Moji Elpidu naplno. Pomůžeme Vám s registrací a s prvním přihlášením do systému, vysvětlíme Vám, jak funguje přihlašování na kurzy a ukážeme si praktické tipy, jak využívat novou platformu naplno.

Individuální poradna

Pokud se vyskytnou s ovládáním systému Moje Elpida na Vašem počítači nějaké potíže, máte možnost využít i individuální půlhodinovou poradnu zdarma s našimi IT lektory. Konkrétní termín poradny si můžete sjednat předem na studijním oddělení obou poboček.

Telefonická a emailová technická podpora pro klienty

pondělí až čtvrtek 14:00-16:00 | tel. : 722 902 832
Své dotazy můžete také psát na adresu moje@elpida.cz
Pokud Váš dotaz spěchá, základní pomoc Vám poskytnou koordinátorky studijního oddělení konkrétní pobočky.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #